Pytania i odpowiedzi

Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę muzyczną imprez okolicznościowych takich jak wesela, studniówki, dancingi oraz wszelkie inne imprezy
Chcesz posłuchać jak gramy? Kliknij w przycisk poniżej by przejść do naszego dema.
Potrzebujesz zespołu na imprezę? Chętnie na niej zagramy! Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegołów.
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

PYTANIA I ODPOWIEDZI

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, na życzenie Pary młodej przyjeżdżamy przed ślubem najpierw do Pana Młodego. Tam witamy gości przygrywając melodie ludowe, a następnie jedziemy wraz z Panem Młodym i Jego Gośćmi do domu Pani Młodej. Tam odbywa się błogosławieństwo i wyprowadzenie Pary Młodej. Wszystkie szczegóły ustalamy i omawiamy z Parą Młodą.

Nie. W czasie kiedy Para Młoda i Goście udają się na ślub do Kościoła, my jedziemy na salę weselną, aby tam odpowiednio przygotować się na przywitanie Gości.

Mamy w swoim repertuarze mnóstwo piosenek, ale jak wiadomo, na świecie są ich miliony i ciągle pojawiają się nowości. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że zagramy Twoje ulubione utwory, poproś nas o i ich przygotowanie przed weselem. Na życzenie Pary Młodej przygotujemy utwór na Pierwszy Taniec i kilka innych utworów.

Tak, goście weselni są u nas zawsze mile widziani. Chętnie przekażemy wszystkie dedykacje i zagramy wybrane piosenki, jeśli tylko znajdują się w naszym repertuarze. Za dedykacje nie ma żadnej dodatkowej opłaty.

Tak, kiedy zbliża się godzina do której podpisana jest umowa, podchodzimy dyskretnie do Pary Młodej i pytamy czy chcą przedłużyć naszą usługę o kolejną godzinę. Nigdy nie kończymy wesela bez wcześniejszego porozumienia z Parą Młodą. Zdajemy sobie sprawę, że w tak ważnym dla Was  dniu czas biegnie inaczej. Dlatego nie musicie nerwowo kontrolować godziny zakończenia imprezy, ponieważ my przypomnimy Wam o tym we właściwym momencie i zapytamy co dalej. Chcemy aby nasza usługa była na najwyższym poziomie.

Zadatek należy wpłacić przy podpisaniu umowy, reszta kwoty płatna jest gotówką po zakończeniu imprezy.

Nie przewidujemy zmian obecnego składu. Niemniej jednak umowy są podpisywane często dwa, trzy lata do przodu. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się w tym czasie. Dlatego nie możemy zagwarantować, że skład zespołu się nie zmieni (żaden zespół nie może tego zagwarantować). Zawsze jednak stawiamy na jakość i nawet jeśli dokonujemy zmian, zawsze są to zmiany na co najmniej tym samym poziomie muzycznym. Nie planujemy zmiany ilości osób w zespole jak również zmiany instrumentarium. 

Tak, na życzenie Pary Młodej w przerwach pomiędzy blokami muzycznymi puszczamy muzykę. Czasem jest ona cicha i nastrojowa, czasem głośniejsza i bardziej taneczna. Jest to kwestia do ustalenia przed weselem. Nie będzie też kłopotu zmienić czegoś w trakcie trwania imprezy. Jesteśmy tam dla Was.

Tak, mamy w zanadrzu wiele zabaw integracyjnych. Na przestrzeni lat zmieniają się one, poznajemy nowe, konsultujemy je z parami. Jeśli chcesz, żeby zabaw było dużo, powiedz nam o tym. A jeśli nie życzysz sobie ich na swoim weselu również nas uprzedź.

Tak, kiedy „wujek Stasiek i ciocia Hela” zaczynają śpiewać biesiadne piosenki…. zjawiamy się przy nich z instrumentami i już po chwili cała sala śpiewa z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez zespolkogielmogiel.pl © 2018
Zabrania się kopiowania treści strony, zdjęć oraz filmów bez zgody właściciela strony.

Comments are closed.